Lista aktualności Lista aktualności

Borecka Łękuk Trail

Po raz kolejny na pięknych trasach Puszczy Boreckiej pojawili się biegacze z całej Polski

Dzięki Wioska Biegaczy, Fundacja Dystans i Folwark Łękuk zawodnicy z całej Polski mieli okazję po raz kolejny poznać uroki Puszczy Boreckiej. Na trzech trasach dla seniorów i jednej dziecięcej zawodnicy ścigali się na dystansach 50, 21, 13 i 5 km. Biegnący odwiedzili najpiękniejsze zakątki naszej Puszczy i zagrodę żubrów w Wolisku. Jako gospodarze terenu, właczyliśmy się w organizację, a każdy, kto dotarł do mety otrzymał od nas sadzonki drzewek, by niewielki fragment Puszczy Boreckiej zabrać ze sobą nie tylko w pamięci.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziekujemy za wizytę w Puszcy Boreckiej, zasłużone brawa należą się zwycięzcom biegów, choć ukłony ślemy w stronę każdego, kto odważył się stanąć na starcie i osiągnął metę. Organizatorzy - dla Was brawa szczególne, bo Borecka Łękuk Trail to wspaniała impreza z piękną atmosferą, w sercu puszczy i z zielonym, leśnym sercem.

Na kolejną odsłonę BŁT już dziś zapraszamy za rok, do Puszczy Boreckiej zaś nieustająco. Tych, którzy nas nie odwiedzili i tych, którzy chcą wspomnienia przywołać obrazem zapraszamy do galerii zdjęć Krzysztofa Karpińskiego i Radka Nowackiego, które zostały zamieszczone na stronach organizatora.