Aktualności

Komunikat w sprawie możliwości zgłaszania uwag do propozycji aktualizacji obszarów objętych wstrzymaniem/ograniczeniem pozyskania drewna w odniesieniu do polecenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 8 stycznia 2024 r.

Wydarzenia

10 maja Wojska Obrony Terytorialnej obchodzą swoje „mundurowe święto”, ustanowione za zgodą Ministra Obrony Narodowej, przez Dowódcę Wojsk Obrony Terytorialnej. "Terytorialsi" są nieodłącznym elementem naszego środowiska. Cieszymy się, że jeden z naszych kolegów kieruje się zasadą "Zawsze Gotowi, Zawsze Blisko".

Przetargi, zamówienia, zarządzenia

Przetargi, zamówienia, zarządzenia

Oferta łowiecka

Nadleśnictwo Czerwony Dwór serdecznie zaprasza do swych łowisk. Posiadamy zagospodarowane tereny łowieckie, profesjonalną służbę łowiecką i doświadczenia w organizacji polowań.

Zagrożenie pożarowe

Jednostki organizacyjne Lasów Państwowych codziennie określają stopnie zagrożenia pożarowego lasu dla 42 stref prognostycznych nie obejmujących obszarów górskich. Aktualna prognoza zagrożenia pożarowego i okresowe zakazy wstępu do lasu

Zakazy wstępu do lasu

Ze względu na skutki nawałnicy w nocy z dnia 26 na 27 czerwca 2019 r. musimy zadbać o Wasze bezpieczeństwo!

RODO

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”, Nadleśnictwo Czerwony Dwór pragnie wyjaśnić podstawowe kwestie RODO.

Regulamin korzystania z dróg leśnych

Regulamin korzystania z dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Czerwony Dwór.