Aktualności

Nadleśnictwo Czerwony Dwór zaprasza w swoje progi w ramach programu „Zanocuj w lesie”. Bushcraft i survival to słowa, które mają dla Ciebie znaczenie? Widzimy się!

Wydarzenia

Puszcza Borecka ma wiele walorów nie do przecenienia. Tym razem spotykamy się jej biegowych ścieżkach. Od szybkich 13,5 km do ultra 50 km. Zakładajcie buty!

Przetargi, zamówienia, zarządzenia

Przetargi, zamówienia, zarządzenia

Oferta łowiecka

Nadleśnictwo Czerwony Dwór serdecznie zaprasza do swych łowisk. Posiadamy zagospodarowane tereny łowieckie, profesjonalną służbę łowiecką i doświadczenia w organizacji polowań.

Zagrożenie pożarowe

Jednostki organizacyjne Lasów Państwowych codziennie określają stopnie zagrożenia pożarowego lasu dla 42 stref prognostycznych nie obejmujących obszarów górskich. Aktualna prognoza zagrożenia pożarowego i okresowe zakazy wstępu do lasu

Zakazy wstępu do lasu

Ze względu na skutki nawałnicy w nocy z dnia 26 na 27 czerwca 2019 r. musimy zadbać o Wasze bezpieczeństwo!

RODO

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”, Nadleśnictwo Czerwony Dwór pragnie wyjaśnić podstawowe kwestie RODO.