Lista aktualności Lista aktualności

Ogłoszenie

Szanowni Państwo, z uwagi na przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie wszystkich Interesantów oraz pracowników Nadleśnictwa Czerwony Dwór informujemy, iż od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania ograniczamy przyjmowanie interesantów.

Zwracamy się z prośbą o załatwianie wszystkich spraw za pośrednictwem poczty elektronicznej, korespondencyjnie lub telefonicznie – wykaz znajdziecie Państwo w zakładce na stronie „kontakt”.

Ograniczenie dostępu osób trzecich dotyczy również kancelarii leśnictw - tu znajdziecie Państwo informacje kontaktowe do poszczególnych leśnictw i leśniczych.

 

Zawieszamy przyjmowanie wpłat gotówkowych do kasy nadleśnictwa. Należności prosimy regulować w formie przelewów bankowych lub wpłat gotówkowych na rachunek nadleśnictwa za pośrednictwem banków, placówek obsługi finansowej i placówek pocztowych. Rachunek do wpłat: 47 2030 0045 1110 0000 0075 8090 BNP Paribas Polska S.A.

Przepraszamy za niedogodności. Nie jest to łatwy czas dla nas wszystkich. Wierzymy jednak, że spokój, opanowanie i przestrzeganie zaleceń Ministerstwa Zdrowia pozwoli na skuteczną walkę z wirusem. Prosimy o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowanie się do oficjalnych wytycznych w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego - tu znajdziecie szczegółowe informacje.

Nowe informacje w tej sprawie będą podawane w kolejnych komunikatach.

Dziękujemy za zrozumienie.