Las bezpieczny

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych lasów. Poniżej, dla Waszego bezpieczeństwa, znajdziecie informacje na temat ewentulanych utrudnień i bezpiecznego wypoczynku.

Piramida w Rapie

Grobowiec rodziny von Fahrenheid, znany jako Piramida w Rapie został uratowany!

Miejsca i obiekty

Czaswlas.pl to przystępny przewodnik po najciekawszych obiektach i pięknych miejscach rozsianych na jednej trzeciej powierzchni naszego kraju. Zawiera informacje o ponad 1160 obiektach leśnych: ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych, kwaterach myśliwskich, szlakach, obozowiskach i wielu innych.

Warto zobaczyć

Na stronach leśnego przewodnika turystycznego dowiesz się o ich usytuowaniu, możliwościach dojazdu, rodzaju i standardzie usług, o wyposażeniu, możliwej liczbie gości, okolicznych atrakcjach turystycznych. Będziesz mógł podzielić się opiniami z innymi gośćmi polskich lasów. Wkrótce wprowadzimy także możliwość rezerwacji on-line.

Znajdź na mapie

Czaswlas.pl masz zawsze przy sobie – wystarczy, że jesteś on-line. Na naszych stronach dowiesz się: gdzie wypocząć z przyjaciółmi lub z rodziną na łonie przyrody w ulubionym zakątku Polski; gdzie aktywnie spędzić czas, uprawiać ulubioną lub dopiero co poznaną dyscyplinę sportu; gdzie zregenerować siły, korzystając z bogactw lasu i gościnności jego gospodarzy; gdzie przeprowadzić udane szkolenie biznesowe, wyjątkową konferencję – z dala od zgiełku miasta. Czaswlas.pl to elastyczne i wygodne narzędzie, dzięki któremu zaplanujesz ciekawy, bezpieczny i dostosowany do potrzeb weekend i urlop, wybierzesz miejsce na wycieczkę i wakacje.

Wirtualne wycieczki i prezentacje

Wirtualne wycieczki po lasach Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku

Regulaminy udostępniania obiektów turystycznych

Zapraszamy do korzystania z naszych obiektów turystycznych!

Program "Zanocuj w lesie"

Nadleśnictwo Czerwony Dwór zaprasza w swoje progi w ramach programu „Zanocuj w lesie”. Bushcraft i survival to słowa, które mają dla Ciebie znaczenie? Widzimy się!